Головна > Каталог > Ескалатори та рухомі доріжки

Ескалатори та рухомі доріжки

Надійні та якісні ескалатори та траволатори для зручного переміщення пасажирів у торгових центрах, станціях метро, аеропортах, в інших різних місцях і спорудах.

Ліфтмеханіка - ваш надійний партнер у сфері ескалаторів та рухомих доріжок. З 17-річним досвідом на ринку ми забезпечуємо повний спектр послуг: від монтажу та пусконалагоджувальних робіт до запуску і технічного обслуговування. Ми гарантуємо надійність, якість та безпеку у кожному проекті.

Ескалатори та рухомі доріжки

Ескалатори

Ескалатори та ліфти утворюють надзвичайно розвинену транспортну інфраструктуру. Але, порівняно з ліфтами, ескалатори мають значну перевагу в можливості безперервно переміщувати велику кількість осіб з одного рівня на інший. Навіть у разі знеструмлення або інших позаштатних ситуацій вони виконують своє цільове призначення — як звичайні сходи.

Рухомі доріжки

Рухомі доріжки (траволатори), хоч і мають з ескалаторами однакове призначення та деяку схожість, за конструкцією відрізняються тим, що мають значно менший кут нахилу або зовсім його не мають. Відмінність також у тому, що замість сходинок використовується пряма або пласка поверхня. Рухомі доріжки більш орієнтовані на швидке і комфортне пересування великої кількості людей з багажем чи без — це допомагає прискорити трафік в будь-якому місці.

Ми розуміємо, що кожен проєкт унікальний. Тому ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Незалежно від вашого бюджету або потреб, ми знайдемо ідеальне обладнання, забезпечуючи оптимальну ціну та якість. Запрошуємо вас зв'язатися з нами, щоб обговорити ваш проєкт.

Залиште свою заявку

Наш спеціаліст з підйомних систем
допоможе вам знайти
відповіді на будь-які питання

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Особливості:

Ескалатори

Ескалатори

● середня пропускна здатність 7000 осіб/ год;● транспортування людей відбувається під нахилом;● безперервна робота 24/7;● замінюють звичайні сходи в разі знеструмлення або зупинки; ● швидкий монтаж, порівняно з ліфтами.

траволатор

Рухомі доріжки

● середня пропускна здатність 8000 осіб/ год;● транспортування людей відбувається по прямій або з невеликим нахилом;● безперервна робота 24/7;● можливість пересуватися по доріжці в разі знеструмлення або зупинки; ● швидкий монтаж, порівняно з ліфтами.

Загальні характеристики:

Ескалатори:

  ширина східців до 1000 мм;

  пропускна здатність до 9000 осіб/ год;

  швидкість 0,5 та 0,75 м/с;

  кут нахилу 30 і 35 градусів;

  рух до 16 м при нахилу 30 градусів;

  енергоефективний 3-фазний привід;

  відповідає чинним вимогам ДСТУ EN 115:2012, ДСТУ EN115-2:2011, ДСТУ EN115-3:2011, ДСТУ EN115-2/А1:2012.

Рухомі доріжки (пасажирські конвеєри):

  ширина східців до 1400 мм;

  пропускна здатність до 9000 осіб/ год;

  швидкість 0,5 та 0,75 м/с;

  кут нахилу від 0 до 12 градусів;

  рух до 13 м при нахилу 0 градусів;

  енергоефективний 3-фазний привід;

  відповідає чинним вимогам ДСТУ EN 115:2012, ДСТУ EN115-2:2011, ДСТУ EN115-3:2011, ДСТУ EN115-2/А1:2012.

Сфери застосування:

  торгівельні центри;
  гіпермаркети;
  бізнес-центри;
  метрополітен;
  стадіони;
  аеропорти та інші.
траволатор

Безпека та функціональність ескалаторів і рухомих доріжок забезпечуються завдяки системі автоматичного оповіщення, системі енергозбереження старт/стоп, частотному регуляторі обертів двигуна, автоматичним гальмам та захисту від потрапляння сторонніх предметів.
За детальнішою консультацію зв’яжіться з нами, будь ласка, — ми дамо відповідь на усі ваші питання!