Ліфти в приставних шахтах для підприємства-виробника

складний та незвичайний проєктІвано-Франківськ, Україна

Головна > Проєкти > Ліфти для підприємства-виробника

маловантажні ліфти

Цей проєкт є прикладом надзвичайної реалізації ліфтового обладнання там, де це може здатися неможливим. 
Два ліфти Basic X встановлені в приставних шахтах поруч із структурами промислового обладнання. Зі значною висотою підйому 76 метрів, ліфти обслуговують всього 7 зупинок. Важливо відзначити, що етажерки не мають типових фізичних поверхів і відрізняються від звичайних будівель.

Головна функція цих ліфтів - перевозити спеціалістів підприємства для інспекції та обслуговування промислового обладнання на кожному рівні. Ліфти також використовуються для доставки необхідних матеріалів та обладнання. Для постійного контролю над роботою ліфтів на виробничому майданчику, була впроваджена система віддаленого моніторингу (Lift monitoring system). Ця система дозволяє відстежувати переміщення, контролювати температурний режим, визначати помилки, відслідковувати відмови та навіть дистанційно перезавантажувати обладнання. Усе це стало можливим завдяки станції керування від NEW LIFT Steuerungsbau GmbH.
Оскільки ліфти розташовані на відкритому повітрі та піддаються впливу різних погодних умов, а також працюють в умовах підвищеної запиленості, всі металеві деталі ліфтів виготовлені з кислотостійкої нержавіючої сталі Aisi 316. Обладнані системами підігріву рухомих вузлів для запобігання обмерзанню, а також кондиціонуванням електронних систем та кабін для забезпечення оптимальних температур. Весь електрообладнання захищено на рівні IP 54.

  • вантажні ліфти Basic X

    Вантажні ліфти Basic X

    Нержавіюча сталь

    ● Вантажопідйомність: 2000 кг● Швидкість: 1,0 м/с● Висота підйому: 76 м● Кількість поверхів: 7● Температурний режим експлуатації ліфта: -40˚С +60˚С● система NEW LIFT - FST II - XT

Фото з проєкту

Виконано

Поставка ліфтового обладнання


Монтажі та пусконалагоджувальні роботи


Введення в експлуатацію