Пасажирські ліфти для бізнес-центру

Проєкт за індивідуальним замовленнямм. Київ, Україна

Головна > Проєкти > Пасажирські ліфти для БЦ

Проєкт на два пасажирські ліфти з парним режимом роботи був виконаний для бізнес-центру за індивідуальним замовленням. Критерієм вибору обладнання для замовника стали поєднання німецької якості та неймовірного дизайну. Для досягнення бажаного результату, проєкт дизайну детально пророблявся та узгоджувався на кожному етапі.
Основні елементи, які виділяють пасажирські ліфти з точки зору дизайну, – це виготовлені на замовлення скляні сенсорні панелі виклику на поверсі. Панелі мають нетипову круглу форму, кабіна також оснащена скляною сенсорною панеллю із вбудованим рідкокристалічним дисплеєм.
Задня стінка та підвісна стеля виготовлені зі скляної панелі, які оздоблені логотипами компаній, що розташовуються в будівлі бізнес-центру. Всі ці елементи були нанесені методом хімічного травлення на склі (метод обробки скла, який дозволяє отримати однорідну матову або візерункову поверхню, – прим. ред.) та виготовлені на замовлення в Великій Британії. Підсвітку цих елементів кабіни ліфтів зробила наша компанія «Ліфтмеханіка».
1. Дизайн узгоджувався на рівні проєкту.2. Задня стінка та підвісна стеля були виготовлені в Великій Британії. Задня стінка – це скло з хімічним травленням логотипів компаній, які знаходиться в бізнес-центрі.3. Освітлення задньої стінки було виконано нашою компанією «Ліфтмеханіка».

Обладнання:

  • ліфти для бізнес-центру

    Пасажирські ліфти Comfort    ● вантажопідйомність 450 кг● швидкість 1 м/с● висота підйому 19,8 м● кількість поверхів 7

Фото з проєкту

Виконано

Поставка ліфтового обладнання


Монтажні та пусконалагоджувальні роботи


Введення в експлуатацію 


Сервісне обслуговування