Підйомник для приватної медичної клініки

Сучасне обладнання виробництва ЄСм. Київ, Україна

Головна > Проєкти > Підйомник для медичної клініки

Уже вдруге для нашого клієнта — медичного центру «Smart medical center», реалізували проєкт із підбору та встановлення ліфтового обладнання. Цього разу для нової клініки.
У цьому проєкті, як і в попередньому, був запит на якісне обладнання, виготовлене у країнах ЄС. Ліфт для клініки встановлювали згідно з інклюзивними вимогам, щоб полегшити пересування людей з обмеженими можливостями або людей у кріслах колісних.

Технічні можливості для встановлення ліфта у медичному центрі були обмежені будівельною частиною, що унеможливлювало влаштування повноцінного приямку. Тому було прийнято рішення, запропонувати замовнику гвинтовий підйомник від литовського виробника. Перевагами цього підйомника є відсутність приямку, наявність шахти в комплекті, компактність самого устаткування та розміри платформи, що відповідають усім вимогам щодо перевезення людей з обмеженими можливостями або пересування людей у кріслах колісних.

Обладнання, яке було встановлено

  • Підйомник для приватної медичної клініки

    Гвинтовий підйомник SB200

    Оздоблення: сендвіч панеліОсобливості: приямок 50 мм

    ● вантажопідйомність 400 кг● швидкість 0,15 м/с● висота підйому 3,6 м● кількість поверхів 2● електричний привід● у комплекті встановлення шахта з сендвіч панелей

Виконано

Поставка ліфтового обладнання


Монтажні та пусконалагоджувальні роботи


Сервісне обслуговування


Фото з проєкту