Підйомники для маломобільних груп населення

Універсальні та індивідуальні рішення, монтаж ліфтів для людей з інвалідністю

Головна > Каталог > Підйомники для маломобільних груп населення

Ліфти та підйомники для людей з обмеженими можливостями

Приводні підіймальні платформи для осіб з обмеженими можливостями — це спеціальні підйомники, які забезпечують людям з обмеженими фізичними можливостями, інвалідністю тощо, безперешкодний доступ до будь-яких адміністративних, громадських та приватних будівель, що своєю чергою інтегрує маломобільні групи населення (МГН) у суспільство і створює умови для повноцінного життя.
Наші підйомники для маломобільних груп населення — це ключ до незалежності та комфорту в пересуванні. Ми розуміємо, що кожна людина заслуговує легкість руху та доступ до будь-яких приміщень.

ліфт для інвалідів

Для осіб у візках, сходи - великий бар'єр. Забезпечте безперешкодний доступ для людей з інвалідністю та літніх осіб до лікарень, приватних будинків, багатоповерхових споруд, офісних центрів та інших місць громадського користування.

Наші ліфти та підйомники для інвалідів відповідають всім сучасним стандартам якості, та забезпечують незалежність та комфорт у пересуванні. 

Підйомники для МГН: похилі та вертикальні

У місцях, де немає можливості встановити пандус, ми пропонуємо спеціальні підйомники для інвалідів на візках вертикального типу або похилі.

Похилі підйомники

Похилі інвалідні підйомники дозволяють подолати сходи та перепади висот і встановлюються на різних типах сходових майданчиків.ДСТУ ISO 9386-2:2005 «Приводні сходові підйомники для пересування по нахиленій площині користувачів, що сидять, стоять та перебувають в інвалідних колясках»

Вертикальні підйомники

Вертикальні підйомники забезпечують зручний доступ між поверхами будівель для людей похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями, даруючи їм незалежність та самостійність.ДСТУ ISO 9386-1:2005 «Вертикальні підіймальні платформи»

Для безпечної та комфортної експлуатації до ліфтів, доступних для інвалідів (підйомників МГН) в процесі виробництва приділяють найбільшу увагу з переліку усього підйомного обладнання.

Наші проєкти: зручність та свобода в пересуванні

Встановлення підйомників для адміністративних, приватних будівель — це наша експертиза. Забезпечте зручний доступ між поверхами будівель, надаючи людям похилого віку та інвалідам незалежність та самостійність.

Проєкт: Похилий підйомник для відвідувачів бізнес центру

похилий підйомник для інвалідів

Проєкт: Вертикальний підйомник для приватного будинку

вертикальний підйомник для інвалідів

Проєкт: Вертикальний підйомник у медичному центрі

вертикальний підйомник для інвалідів

Компанія «ЛМ Ліфтмеханіка» має досвід у сфері ліфтового обладнання більше 16 років. Пропонуємо ліфти та підйомники для людей з інвалідністю та похилого віку від провідних виробників з Європи. Звертайтесь до нас за консультацією, щоб дізнатися більше про те, як ми можемо полегшити ваше життя та життя ваших близьких! 

Поставка ліфтового обладнання


Монтажні та пусконалагоджувальні роботи


Введення в експлуатацію 


Сервісне обслуговування


Залиште свою заявку

Наш спеціаліст з підйомних систем
допоможе вам знайти
відповіді на будь-які питання

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.